GLZS Start Warlubie - strona nieoficjalna

Włókniarz Toruń 1:0 GLZS Start Warlubie
2012-05-06, 17:00:00

oceny zawodników »

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wywalczony remis .

• autor: grunwaldk, 2011-11-01 15:40

W 13 kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych Start Warlubie zremisował z Lechem Rypin 3:3 (0:2).

Skład: Górski - Krupa, Barszczewski, Klimek (60' Rombalski), Górecki - Radomski, Gonkowski - Hinkelmann (46' Demkowski), Górka (46' Kłopotowski), Bojanowski - Kinowski (75' O.Kurek)

Bramki: Gonkowski, Bojanowski, Górski

Kartki: Bojanowski, Demkowski

Mecz rozpoczął się od wyrównanych ataków, obie drużyny były bliskie strzelenia gola, lecz nikt nie potrafił trafić do siatki. Świetnych akcji nie wykorzystali Kinowski i Bojanowski a Górka nie trafił z 3 metrów. To były jedyne akcje dla nas w pierwszej połowie, do końca połowy grała już tylko drużyna z Rypina i pokonali dwukrotnie naszego bramkarza. Na boisku było trochę nerwowo, ponieważ sędzia popełniał w tym meczu wiele błędów. Po zejściu do szatni trener Marcin Stoppel porozmawiał ze swoimi piłkarzami, odpowiednio zmobilizował i wprowadził dwie udane zmiany. Damian Demkowski i Michał Kłopotowski wnieśli duże ożywienie na boisku. Od początku drugiej połowy Warlubianie wyraźnie polepszyli swoja grę co przyniosło pierwszego gola, a strzelcem bramki jest Karol Gonkowski. Po kilku minutach swój świetny występ ukoronował golem Mateusz Bojanowski. Piłkarze z Rypina pokazali swoja grę fair play strzelając nam gola z rzutu sędziowskiego. Powinni się wstydzić za swoje zachowanie. To jednak nie zniechęciło piłkarzów Startu i nadal chcieli zdobyć choć punkt. W 93 minucie nadchodzi rzut rożny, cała jedenastka Warlubian udaje się w pole karne przeciwnika, dobre dośrodkowanie Bojanowskiego i GOL ! Strzelcem jest nasz bramkarz. Goście kończyli mecz w 9, ponieważ nie potrafili znieść tego, że stracili gola i obrazili sędziego. Wśród naszych piłkarzy warto wyróżnić również Kamila Radomskiego, który rozegrał świetne zawody.

Nastepny mecz Start rozegra w sobotę w Bydgoszczy o 10:00 z BKS-em. Liczymy na powrót w dobrych nastrojach z 3 punktami.

autor: ~:) 2011-11-01 21:59:12

avatar Będę mile zaskoczony gy będzie chociaż 1 pkt :)

autor: ~lunatyk 2011-11-01 22:46:27

avatar Zawsze walczy się o 3pkt. Z Bydgoszczy przywieziemy 3 pkt !

autor: ~dembol 2011-11-05 16:31:40

avatar jebać tych z Rypina psy jak ich mało.
jak mozna strzelić bramkę z rzutu sędziowskiego ??
tak to robią tylko geje z Rypina. i niech się pochwalą ile czerwonych dostali heheh :)

autor: ~" Górka nie trafił z 3 metrów" 2011-11-05 21:15:35

avatar hahahah

autor: ~WKS 2011-11-11 16:40:04

avatar Je...ać Rypinian---WARLUBIE je...ac Rypinian___Jeba...ć Rypinian WARLUBIE Jebaź Rypinian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! Rypin PSY ! ! ! Rypin PSY ! ! ! Rypin PSY !! ! !

autor: ~start warlubie-lech rypin 2011-11-21 16:59:10

avatar start-lech rypin 3-0(walkower) poniewz w lechu gral zawodnik z 4 zolta kartka. Takze zdobywamy 3pkt za ten mecz

autor: ~fan 2011-12-17 22:25:17

avatar są już jakieś informacje na temat zbliżających się treningów ?

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLZS Start Warlubie - Włocłavia Włocławek
Pomorzanin Toruń - AZS UKW Bydgoszcz